Arbetsplatsambassadörer


Klicka på kolumntitel för att ändra sorteringsordning.

Namn Företag-Arbetsplats Yrke/Titel Email Kommunsort descending Telefon
Sandra Svensson Falkenbergs Kommun - Verksamhetsstöd Administrativ Assistent sandra.svensson@falkenberg.se Falkenberg
Ulrika Nagel Danerbrant Hylte Kommun MP-huset Handledare/arbetsmarknadsutredare ulrika.nagel-danerbrant@hylte.se Hylte 0733-718293
Helena Sandström Hylte bibliotek it-bibliotekarie helena.sandstrom@hylte.se Hylte
Philip Johansson Hylte kommun - Örnahallens Hälsocenter Hälsoutvecklare / Gruppledare philip.johansson@hylte.se Hylte 0345-18194
Camilla Svensson Hylte kommun, Kråkbergsskolan Administratör Camilla.svensson@hylte.se Hylte 0768-563723
Sussann Wibäck IFO Barn o Unga Administratör sussann.wiback@hylte.se Hylte 0345-182 40
Liza Sahlin Hylte kommun - Arbets- och näringslivskontoret Folkhälsoutvecklare liza.sahlin@hylte.se Hylte
Jessica Andersson Sjölunda Torup Undersköterska jessica.andersson@hylte.se Hylte 0761711517
Lena Hagman Bogren Hylte kommun, Arbets- och näringslivskontoret Turismutvecklare lena.hagman-bogren@hylte.se Hylte 0733718214
Terese Borg Hylte kommun Controller terese.borg@hylte.se Hylte 0723188646
Susanne Alm sjölunda servicehus Usk/ samordnare susanne.alm@hylte.se Hylte 0733-844133
Linnea Ekstrand Individ-och familjeomsorgen Vuxna Socialsekreterare linnea.ekstrand@hylte.se Hylte 0345-18037
Aferdita Gashi Arbetsmarknadsenheten MP - huset, Hyltebruk Arbetsmarknadsutredare aferdita.gashi@hylte.se Hylte 072 -981 83 04
Mikael Andersson Hylte Räddningstjänst Stf Räddningschef mikael.andersson@hylte.se Hylte 034518166
Birgitta Holmquist Kinnared skola, Hylte kommun Barnskötare Birgitta.holmquist@hylte.se Hylte 0733718181
Sara Lall Kommunledingskontoret Utvecklare sara.lall@hylte.se Hylte
Kumrije Beqir Signes hus 5B Undersköterska kumrije.beqiri@Kungsbacka.se Kungsbacka 0723879582
Marica Pehrsson Signeshus äldreboende köket Kock marica.persson@kungsbacka.se Kungsbacka 0708209929
Anna-Lena Alfredsson Elof Lindälvs gymnasium, Kungsbacka Socialpedagog anna-lena.alfredsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0700-833968
Bengt Karlsson Service Fastigheter Fastighetstekniker. bengt.karlsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-837916
Mina Jonsson Hede Älvsåkers hemtjänst Undersköterska mina.jonsson@kungsbacka.se Kungsbacka
Linda Kungsbacka Kommun Administratör linda.brandberg@kungsbacka.se Kungsbacka 0300834441
Eva Holmberg Kungsbacka kommun Kommunarkivarie eva.holmberg2@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834174
Daria Hede/Älvsåker hemtjänst USK/Koordinator daria.davidsson@kungsbacka.se Kungsbacka Davidsson
Morgan staf Service-lokalvård Kompetensutvecklare morgan.staf@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-837888
Per-Fredrik Fransén Kungsbacka kommun - Onyxvägens Servicelägenheter Stödpedagog per-fredrik.fransen@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-838091
Emma Ottosson Aranäsgymnasiet Administratör emma.ottosson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-833305
Lena Molin Kba kommun, ambulerande natt Stödassistent/undersköterska lena.molin@kungsbacka.se Kungsbacka 0733339900
ewa waldstam-hellgren aranäsgymnasiet köket måltidsbiträde eva.waldstam-hellgre@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-835256
Jens Niklasson Kungsbacka Kommun Furulidskolan Fastighetstekniker jens.niklasson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300837922
Olivera Vujatovic Kungsbacka Kommun Enhetschef olivera.vujatovic@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834204
Anna Wingskär Kungsbacka kommun Rekryteringsadministratör anna.wingskar@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-833933
Karin Hellström, Kungsbacka kommun stödassistent karin.hellstrom@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-838674
Linn Westeren kungsbacka kommun stödassistent linn.westeren@kungsbacka.se Kungsbacka
Mayada Hassan Måå gruppbostad Undersköterska och Mentalskötare maja__hassan@hotmail.com Kungsbacka 0700604043
Andersson Erik Serviceområde fastigheter Fastighetstekniker erik.andersson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300837938
Marianne Nilsson Teknik, Kungsbacka bredbandsnät Handläggare marianne.nilsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834920
jessica andersson kollagruppbostad stödassisten jessica.andersson@kungsbacka.se Kungsbacka 0707518610
mattias johansson Kungsbacka kommun beass mattias.johansso2@kungsbacka.se Kungsbacka 0707506618
Ann-Sofie Lundgren Signeshus Vård och Omsorgsboende Undersköterska ann-sofie.lundgren2@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834888
Pernilla Andreasson Träslövsvägen27 ab Vbg Kommun Vårdbiträde pernilla.andreasson@varberg.se Varberg 0733004516 el 073344
Benita Oliv VIVAB Projektadministratör benita.oliv@vivab.info Varberg 0757-274089
Annette Nyman Vivab Miljöassistent annette.nyman@vivab.info Varberg 0757244092
Amanda Svensson Varbergs kommun, Samhällsutvecklingskontoret Markförvaltare amanda.svensson2@varberg.se Varberg 0721-516126
linda.svensson1@varberg.se Varbergs kommun, Serviceförvaltningen, Kost & Städ Enhetschef linda.svensson1@varberg.se Varberg 073-963 80 31
Sonny Jacobsson Varberg Energi - Flisan AF Varberg Projektledare/Drifttekniker sonny.jacobsson@varbergenergi.se Varberg 0340628888
Sofie Nivalainen Varbergs Kommun - Serviceförvaltningen Fastighetsavdelningen Underhållstekniker sofie.nivalainen@varberg.se Varberg 076-855 30 69
Ellinor Lind Ansebor Lindgårdens äldreboende Undersköterska/ Hälsoledare ellinor.lind.ansebor@varberg.se Varberg
Patrik Karlsson serviceförvaltningen Fastighet Arbetsledare patrik.karlsson@varberg.se Varberg 070-2067035
Ann Roos Varbergs kommun Parkarbetare annroos@hotmail.se Varberg 070-6372702
Göran Elmertoft Varbergs Kommun, Arbetsmarknadsenheten Arbetsanpassare elmertoft@gmail.com Varberg 0738-45 94 88
madelene.dahlin@varberg.se Varbergs kommun Serviceförvaltningen Fastighetsförvaltare madelene.dahlin@varberg.se Varberg 0721516127
Kerstin Antonsson Socialförvaltningen, Uppdragsavdelningen, Vuxenenheten socialsekreterare kerstin.antonsson@varberg.se Varberg 0340-888 32
Lise-Lotte Andersson Sunnanängs förskola Bosgårdsskolan Ekonomibiträde lise-lotte.andersson@varberg.se Varberg 0703 951084
Josefine Nilsson Lindgården Planerare/samordnare och usk josefine.nilsson@varberg.se Varberg 0729-730519
Mari Karlsson Bergets boendestöd stödassistent mari.karlsson@varberg.se Varberg 034088749
Rebecka Karlsson Serviceförvaltningen Påskbergsskolan Kock rebecka.karlsson@varberg.se Varberg 0725625460
Alexandra Olausson Grytvägen Servicebostad Undersköterska/ stödassistent alexandra.olausson1@varberg.se Varberg 0702402968
Hanna Nilzén Varberg direkt Kommunvägledare hanna.nilzen.arnautovic@varberg.se Varberg 034088001
Monia Abrahamsson AME arbetsanpassare monia.abrahamsson@varberg.se Varberg 0733-857077
Jenny Andersson Varbergs kommun - Varberg Direkt Kommunvägledare jenny.andersson@varberg.se Varberg 0340-88 000
Susanne Johansson Lindgården Lindbersvägen 138 E Varbergskommun Undersköterska susanne.johansson@varberg.se Varberg
Johanna Stenhjelm Varbergsbostad AB Arbetsledare Mark-och trädgårdsavdelningen johanna.stenhjelm@varbergsbostad.se Varberg 0340697575