Arbetsplatsambassadörer


Klicka på kolumntitel för att ändra sorteringsordning.

Namn Företag-Arbetsplats Yrke/Titel Email Kommun Telefonsort descending
Anna Marcusson Kungsbacka kommun - Annebergs servicebostad Stödpedagog anna.marcusson@kungsbacka.se Kungsbacka
Helena Sandström Hylte bibliotek it-bibliotekarie helena.sandstrom@hylte.se Hylte
Susanne Johansson Lindgården Lindbersvägen 138 E Varbergskommun Undersköterska susanne.johansson@varberg.se Varberg
Sara Lall Kommunledingskontoret Utvecklare sara.lall@hylte.se Hylte
Liza Sahlin Hylte kommun - Arbets- och näringslivskontoret Folkhälsoutvecklare liza.sahlin@hylte.se Hylte
Ellinor Lind Ansebor Lindgårdens äldreboende Undersköterska/ Hälsoledare ellinor.lind.ansebor@varberg.se Varberg
Sandra Svensson Falkenbergs Kommun - Verksamhetsstöd Administrativ Assistent sandra.svensson@falkenberg.se Falkenberg
Linn Westeren kungsbacka kommun stödassistent linn.westeren@kungsbacka.se Kungsbacka
Jill Jamshidi Löftagården Undersköterska jill.jamshidi@kungsbacka.se Kungsbacka
Mina Jonsson Hede Älvsåkers hemtjänst Undersköterska mina.jonsson@kungsbacka.se Kungsbacka
Emma Ottosson Aranäsgymnasiet Administratör emma.ottosson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-833305
Ann-Charlotte Edelborg Bukärrsgårdens Äldreboende Undersköterska ann-charlotte.edelborg@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-833785
Anna Wingskär Kungsbacka kommun Rekryteringsadministratör anna.wingskar@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-833933
Eva Holmberg Kungsbacka kommun Kommunarkivarie eva.holmberg2@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834174
Olivera Vujatovic Kungsbacka Kommun Enhetschef olivera.vujatovic@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834204
Ann-Charlotte Olsson Enhet Flerspråkigt lärande Administratör ann-charlotte.olsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834271
Robert Hultengren Kungsbacka Kommun Depån Teknikens Hus Anläggningstekniker robert.hultengren@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834706
Ann-Sofie Lundgren Signeshus Vård och Omsorgsboende Undersköterska ann-sofie.lundgren2@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834888
Marianne Nilsson Teknik, Kungsbacka bredbandsnät Handläggare marianne.nilsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-834920
ewa waldstam-hellgren aranäsgymnasiet köket måltidsbiträde eva.waldstam-hellgre@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-835256
Helen Ackre Gymnasie- och arbetsplatsenheten (arbetsträningen Kompetensverkstan) Handledare helen.ackre@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-835295
Halina Törnkvist Kungsbacka kommun administratör halina.tornkvist@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-837785
Morgan staf Service-lokalvård Kompetensutvecklare morgan.staf@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-837888
Bengt Karlsson Service Fastigheter Fastighetstekniker. bengt.karlsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-837916
Per-Fredrik Fransén Kungsbacka kommun - Onyxvägens Servicelägenheter Stödpedagog per-fredrik.fransen@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-838091
Karin Hellström, Kungsbacka kommun stödassistent karin.hellstrom@kungsbacka.se Kungsbacka 0300-838674
Linda Kungsbacka Kommun Administratör linda.brandberg@kungsbacka.se Kungsbacka 0300834441
Jens Niklasson Kungsbacka Kommun Furulidskolan Fastighetstekniker jens.niklasson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300837922
Andersson Erik Serviceområde fastigheter Fastighetstekniker erik.andersson@kungsbacka.se Kungsbacka 0300837938
Ida Ludvigsen Kulturverksamheten Daglig Verksamhet stödassistent/musikhandledare ida.ludvigsen@kungsbacka.se Kungsbacka 0300838756
Ida Ludvigsen Kulturverksamheten Daglig Verksamhet stödassistent/musikhandledare ida.ludvigsen@kungsbacka.se Kungsbacka 0300838756
Jenny Andersson Varbergs kommun - Varberg Direkt Kommunvägledare jenny.andersson@varberg.se Varberg 0340-88 000
Kerstin Antonsson Socialförvaltningen, Uppdragsavdelningen, Vuxenenheten socialsekreterare kerstin.antonsson@varberg.se Varberg 0340-888 32
Sonny Jacobsson Varberg Energi - Flisan AF Varberg Projektledare/Drifttekniker sonny.jacobsson@varbergenergi.se Varberg 0340628888
Johanna Stenhjelm Varbergsbostad AB Arbetsledare Mark-och trädgårdsavdelningen johanna.stenhjelm@varbergsbostad.se Varberg 0340697575
Hanna Nilzén Varberg direkt Kommunvägledare hanna.nilzen.arnautovic@varberg.se Varberg 034088001
Mari Karlsson Bergets boendestöd stödassistent mari.karlsson@varberg.se Varberg 034088749
Linnea Ekstrand Individ-och familjeomsorgen Vuxna Socialsekreterare linnea.ekstrand@hylte.se Hylte 0345-18037
Philip Johansson Hylte kommun - Örnahallens Hälsocenter Hälsoutvecklare / Gruppledare philip.johansson@hylte.se Hylte 0345-18194
Sussann Wibäck IFO Barn o Unga Administratör sussann.wiback@hylte.se Hylte 0345-182 40
Mikael Andersson Hylte Räddningstjänst Stf Räddningschef mikael.andersson@hylte.se Hylte 034518166
Patrik Karlsson serviceförvaltningen Fastighet Arbetsledare patrik.karlsson@varberg.se Varberg 070-2067035
Ann Roos Varbergs kommun Parkarbetare annroos@hotmail.se Varberg 070-6372702
Johan Kvorning Varbergs kommun, Serviceförvaltningen - Fastighet Styr- & Reglertekniker johan.kvorning@varberg.se Varberg 070-94 93 205
Anna-Lena Alfredsson Elof Lindälvs gymnasium, Kungsbacka Socialpedagog anna-lena.alfredsson@kungsbacka.se Kungsbacka 0700-833968
Mayada Hassan Måå gruppbostad Undersköterska och Mentalskötare maja__hassan@hotmail.com Kungsbacka 0700604043
Alexandra Olausson Grytvägen Servicebostad Undersköterska/ stödassistent alexandra.olausson1@varberg.se Varberg 0702402968
Lise-Lotte Andersson Sunnanängs förskola Bosgårdsskolan Ekonomibiträde lise-lotte.andersson@varberg.se Varberg 0703 951084
tove.skoglund.turesson@varberg.se Kost och Städ Göthrik skola Ekonomibiträde/lokalvård tove.skoglund.turesson@varberg.se 0703992440
Tove Skoglund Turesson Kost och Städ Göthrik skola Ekonomibiträde/lokalvård tove.skoglund.turesson@varberg.se 0703992440
Ursula Berghold Kungsbacka kommun Stödassistent ursula.s.berghold@kungsbacka.se Kungsbacka 0704 913193
Anneli Ovring Axelsson Särö pastorat Kyrkvaktmästare Anneli.ovring@svenskakyrkan.se Kungsbacka 0704-676670
Afram Mutlu Södertrappan Stödassistent afram.mutlu@kungsbacka.se Kungsbacka 0704003101
Catarina Kozak Parkering&Tillstånd Trafikövervakare catarina.kozak@kungsbacka.se 0705502047
mattias johansson Kungsbacka kommun beass mattias.johansso2@kungsbacka.se Kungsbacka 0707506618
jessica andersson kollagruppbostad stödassisten jessica.andersson@kungsbacka.se Kungsbacka 0707518610
Malin Bengtsson Varbergs kommun, serviceförvaltningen Verksamhetsutvecklare malin.bengtsson7@varberg.se Varberg 0708-293308
Marica Pehrsson Signeshus äldreboende köket Kock marica.persson@kungsbacka.se Kungsbacka 0708209929
Maarja Manuelson Värö Hemtjänst USK maarja.manuelson@varberg.se Varberg 0709209666
Aferdita Gashi Arbetsmarknadsenheten MP - huset, Hyltebruk Arbetsmarknadsutredare aferdita.gashi@hylte.se Hylte 072 -981 83 04
Amanda Svensson Varbergs kommun, Samhällsutvecklingskontoret Markförvaltare amanda.svensson2@varberg.se Varberg 0721-516126
Suzanna Klang HR-avdelningen HR-strateg suzanna.klang@varberg.se Varberg 0721-517333
madelene.dahlin@varberg.se Varbergs kommun Serviceförvaltningen Fastighetsförvaltare madelene.dahlin@varberg.se Varberg 0721516127
Terese Borg Hylte kommun Controller terese.borg@hylte.se Hylte 0723188646
Gabriella Eisler Bedagården Undersköterska gabriella.eisler@kungsbacka.se Kungsbacka 0723702788
Kumrije Beqir Signes hus 5B Undersköterska kumrije.beqiri@Kungsbacka.se Kungsbacka 0723879582
Rebecka Karlsson Serviceförvaltningen Påskbergsskolan Kock rebecka.karlsson@varberg.se Varberg 0725625460
Josefine Nilsson Lindgården Planerare/samordnare och usk josefine.nilsson@varberg.se Varberg 0729-730519
Annica MELIN Personlig assistans Kungsbacka kommun Personlig assistent/ undersköterska annica.melin@kungsbacka.se Kungsbacka 0729813721
Annica Melin Personlig assistans Kungsbacka kommun Personlig assistent/ undersköterska annica.melin@kungsbacka.se 0729813721
linda.svensson1@varberg.se Varbergs kommun, Serviceförvaltningen, Kost & Städ Enhetschef linda.svensson1@varberg.se Varberg 073-963 80 31
Gertrud Lönnberg Särö Pastorat / Släps församling Församlingsvärdinna gertrud.lonnberg@svenskakyrkan.se Kungsbacka 0730023144
Ulrika Nagel Danerbrant Hylte Kommun MP-huset Handledare/arbetsmarknadsutredare ulrika.nagel-danerbrant@hylte.se Hylte 0733-718293
Susanne Alm sjölunda servicehus Usk/ samordnare susanne.alm@hylte.se Hylte 0733-844133
Monia Abrahamsson AME arbetsanpassare monia.abrahamsson@varberg.se Varberg 0733-857077
Pernilla Andreasson Träslövsvägen27 ab Vbg Kommun Vårdbiträde pernilla.andreasson@varberg.se Varberg 0733004516 el 073344
Lena Molin Kba kommun, ambulerande natt Stödassistent/undersköterska lena.molin@kungsbacka.se Kungsbacka 0733339900
Birgitta Holmquist Kinnared skola, Hylte kommun Barnskötare Birgitta.holmquist@hylte.se Hylte 0733718181
Lena Hagman Bogren Hylte kommun, Arbets- och näringslivskontoret Turismutvecklare lena.hagman-bogren@hylte.se Hylte 0733718214
Kamal Halwest Ejdern DV Stöpedagog kamal.halwest@kungsbacka.se Kungsbacka 0737 34 48 48
Göran Elmertoft Varbergs Kommun, Arbetsmarknadsenheten Arbetsanpassare elmertoft@gmail.com Varberg 0738-45 94 88
Benita Oliv VIVAB Projektadministratör benita.oliv@vivab.info Varberg 0757-274089
Annette Nyman Vivab Miljöassistent annette.nyman@vivab.info Varberg 0757244092
Jill Jamshidi Löftagården Undersköterska jill.jamshidi@kungsbacka.se Kungsbacka 076-3379568
Sofie Nivalainen Varbergs Kommun - Serviceförvaltningen Fastighetsavdelningen Underhållstekniker sofie.nivalainen@varberg.se Varberg 076-855 30 69
Jessica Andersson Sjölunda Torup Undersköterska jessica.andersson@hylte.se Hylte 0761711517
Camilla Svensson Hylte kommun, Kråkbergsskolan Administratör Camilla.svensson@hylte.se Hylte 0768-563723
Daria Hede/Älvsåker hemtjänst USK/Koordinator daria.davidsson@kungsbacka.se Kungsbacka Davidsson